Islak Mendil Zaferi
Sponsorlu İçerik

Islak Mendil Zaferi

Bu içerik 368 kez okundu.

Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan bez mendillerin nostalji havası, bir çok insanın unutamadığı anılardandır. Bazıları için temizlikten öte bir sevgiliye edilen hediye, kimi zaman ise erkek ceketlerinde rengarenk havasıyla şıklığı tamamlar. Ancak, bilinen odur ki, bir mendilin asıl görevi temizlik ve hijyendir. Ancak, bez mendillerin hijyenik olmaması bu kez kağıt mendillerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Bez mendillerin tahriş gücü ve özellikle hassas ciltlerde kullanma zorluğu nedeniyle çok amaçlı ve kullanışlı bir ürün olan Islak Mendil üretimi yaygınlaştı. 1995 yılından itibaren Türkiye’de de üretilmeye başlayan teknoloji başarısı ıslak mendillerin ile bebek ciltlerinde dahi gönül rahatlığıyla kullanılması, ürüne olan talebi artırdı.

Islak Mendilin Faydaları

El, yüz ve vücut temizliğinde kullanılan Islak Mendil; bebeklerin cilt temizliğinde de rahatlıkla kullanılmaktadır. Anneler için en değerli varlıkları olan bebeklerinin sağlığı çok önemlidir. Islak mendilin hijyenik olması, nem oranı nedeniyle narin ciltlerini tahriş etmeden temizlemesi ve kullanım kolaylığı nedeniyle tercih sebebidir.

Uni baby’den, Johnson’s Baby’e tüm ıslak mendillerden, 3’lü paket halinde olan daha büyük boylardaki havlulara, kısacası bebeklerin ipeksi ciltleri için annelerin tercihi olan tüm ürünlere en uygun fiyat avantajı ile https://www.cosmetica.com.tr/bebek-islak-mendiller/ sayfasından ulaşmak mümkündür.

DİĞER YAZILAR
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba