Avene Cleanance
Sponsorlu İçerik

Avene Cleanance

Bu içerik 578 kez okundu.

Akne tedavisi gören, yıpranmış, hasar görmüş ve aşırı kurumuş cilt yapısına sahip olanların vazgeçilmez ürünlerinden biri. Hem rahatlatma hem nemlendirme özelliği ile cildinizin nefes almasını sağlıyor. İçeriğinde bulunan karita, hindistancevizi ve jojoba yağları ile cildinizi yağlandırmadan nemin içeriye hapsolmasını sağlıyor. Avene Cleanance kurumuş ve hassaslaşmış cilt yağıları için bire bir temizleme ürünüdür.

Akneli ciltlerin tedavisinde uygulanan ürünlerden dolayı ciltte ciddi kurumalar ve kızarıklıklar meydana gelebiliyor. Bu durumda cildi yağlandırmadan nemlendirmek çok önemlidir. Cildinizde bulunan gözenekleri tıkamadan ve yağlılık hissi yaratmadan cildinizi nemlendirirken aynı zamanda alerjik olarak oluşmuş olan kızarıklık ve kaşıntılı durumlarında rahatlamasında etki etmektedir. Özellikle genç ciltlerde daha etkin bir sonuç yarattığı bilinmektedir.

Ciltte Ferahlık Hissi Yapar

İçerisinde bulunan termal su sayesinde ciltte anlık ferahlama ve yatıştırma hissi yaratarak cildin gerginlikten kurtulmasını ve sakinleşmesini sağlar. Özellikle tahriş oluşmuş kuruluklarda cildin hem nemini kazanmasını sağlarken hem de tahrişin ortaya çıkardığı gerginlik, yanma, kızarma, kaşınma gibi semptomların da rahatlamasını sağlar. Ciltte bulunan kuruluğun yanı sıra kuruluğa bağlı gelişen tahriş durumlarında da etkili bir sonuç meydana getirmektedir. Diğer temizleme ürünlerinin aksine arındırırken cilde nem kazandırarak cilde ferahlık verir.

Cildiniz için günlük temizleme ürünü olarak kullanılmaya uygundur, özellikle günlük düzenli kullanımlarda etkisinin sonuçları daha hızlı gözlemlenmiştir. Sabah ve akşam iki kez uygulanması halinde sabah oluşan kuruluğun giderilmesinde akşam ise cildinizde oluşan kirin derinlemesine temizlenmesinde, kuruluğun ise giderilmesinde etkili bir sonuç verecektir. Komedojenik olmayan içeriği ile cildinizde bulunan gözeneklerin tıkanmadan temizlenmesini sağlıyor.

Avene Cleanance Kullanım Şekli

Kuru ve tahriş olmuş cildiniz için sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulanması uygundur. Cildinizi Avene Cleanance uygulamadan önce nemlendirmeli ve sonrasında dairesel hareketlerle cildinize uygulamalısınız. Cildinizin tamamına masaj hareketleri ile uyguladıktan sonra ılık ve bol su ile tamamen durulama gerektirir. Durulama işleminden sonra ise cildinizi kuruturken yumuşak bir havlu tercih etmelisiniz ve bu havlu ile cildinize tampon uygular gibi sürtünme sağlamadan kurulama yapmalısınız. Kuru ciltlerde kurulama esnasında yapılan sürtme hareketi cildin tahrişinin artmasına neden olabilmektedir. https://www.recete.com/cleanance/cilt-bakimi/ sayfasında bu ürünü inceleyebilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba