Müzikli Edebiyat 2016’ya Doç. Dr. Özer Şenödeyici İle Girdi

Müzikli Edebiyat 2016’ya Doç. Dr. Özer Şenödeyici İle Girdi

Radyo dinlemeyi, dinleyip duygulanmayı, duygulanıp tefekkür etmeyi arzulayan herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği Müzikli Edebiyat programını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Radyo - TV - 2016-01-15 15:32:55 Bu içerik 3223 kez okundu.

Her hafta pazar günü saat 11.00’de TRT Nağme’de ve pazartesi saat 21.00’de TRT Radyo 1’de yayınlanan “Müzikli Edebiyat” programının 2016 yılındaki edebiyat danışmanı Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden Doç. Dr. Özer Şenödeyici olacak.
Müzik danışmanlığını Hakan Önel’in ve sunuculuğunu Funda Koray’ın üstlendiği programda eski kültürümüzde müzik ve edebiyatın buluştuğu müstesna eserler icra edilecek.
Şenödeyici, bu eserlerin tarihî ve kültürel arka plânına ışık tutarken Önel, eserlerin müzikal değerleri üzerinde duracak.
Osmanlı edebiyatına ve müziğine ilgi duyanların kaçırmaması gereken Müzikli Edebiyat programı dinleyicilerine hoşça vakit geçirerek öğrenme imkânı sunuyor.
Radyo dinlemeyi, dinleyip duygulanmayı, duygulanıp tefekkür etmeyi arzulayan herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği Müzikli Edebiyat, sosyal paylaşım platformlarında da oldukça ilgi görüyor.
Kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Sen de yorumla...
DİĞER HABERLER