Yüzer Sergi Ege'nin İki Yakasını Birleştirdi

Yüzer Sergi Ege'nin İki Yakasını Birleştirdi

Yüzer Sergi Bodrum’da Karaya Çıktı. Dünyanın İlk Yüzer Sergisi 28 Ekim – 12 Kasım arasında Bodrum’da Zeynep Sanat Galerisi’nde…

Resim - 2016-11-02 19:19:17 Bu içerik 1953 kez okundu.

Türk sanat tarihinde ilk kez bir yolcu gemisinde düzenlenerek, Türk ve Yunan limanlarında ziyaretçilerin beğenisine sunulan, “The Bodrum Cup Art Show” 1. Karma Resim Sergisi şimdi de Bodrum’da Zeynep Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Akdeniz’in en büyük deniz şenliği ve yat yarışı niteliğindeki, The Bodrum Cup’un bir etkinliği olan The Bodrum Cup Art Show 1. Karma Resim Sergisi, Bodrum Kale, Leros Agia Marina ve Yalıkavak Palmarina’nın ardından,  artık Bodrum'da Zeynep Sanat Galerisi'nde 28 Ekim Cuma günü 18.30'da şehirdeki sanatseverlerin ziyaretine açılıyor. Sergi 12 Kasım tarihine kadar gezilebilecek. Türkiye'de ve muhtemelen de dünyada ilk defa bir yolcu gemisi üzerinde yapılan uluslararası nitelikteki resim sergisinin kuratörü Zeynep Sanat Galerisi / Zeynep Çavuş'a The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi’nce bir ödül de takdim edilecek.

50 ESER SERGİLENECEK

Uğradığı limanlarda 1000'e yakın kişinin ziyaret ettiği karma sergide 14 ressamın 50'den fazla eseri yer alıyor.  The Bodrum Cup Art Show  1. Karma Resim Sergisi’nde; Ali Atmaca, Volkan Coşkun, Doğu Çankaya, Zeynep Çavuş, Musa Köksal, Ahmet Kuşakçı, Emel Şahinkaya, Yavuz Tanyeli, Metin Ünsal ve Serhad Yenen’in resimleri  sergileniyor.

Sen de yorumla...
DİĞER HABERLER