Ulusal Medya Wattpad İçin Gözlerini Yeni Açtı

Ulusal Medya Wattpad İçin Gözlerini Yeni Açtı

Biz uzun zamandır bu konuları gündeme getiriyor, eleştiriyor ve çağrılarda bulunuyorduk. Ulusal medyanın gözü ise daha yeni açılıyor! (Edebiyat Haberleri)

Eleştiri - 2017-04-26 22:42:15 Bu içerik 3049 kez okundu.

Wattpad ile başlayan süreç, bildiğiniz gibi pek çok büyük yayınevinin doğrudan ya da alt markaları aracılığıyla yayınladıkları kitaplar ile tehlikeli bir hal almıştı. Özellikle lise dönemindeki genç kızları hedef kitle olarak gören bu kitaplar, her türlü olumsuzluğu barındırıyor ve en doğru tabirle gençlerimizi zehirliyor. 

Bu konuyu pek çok kez gündeme getirdik. Birkaç kez bu yayınevleri, kitlelerin tepkisiyle de karşılaştı. Ancak ulusal medya bu problemi görmek yerine, kitap fuarlarında bu kitapları yazan çocuk yaştaki yazarların imza günlerindeki kuyruklarla ilgilendi. Falan yazarın 8 saat aralıksız kitap imzaladığı ilgilerini çekti, ancak satılan kitabın çocukları, gençleri nelere sevkettiğiyle ilgilenmediler.

Şimdi Yeni Şafak'ta yayınlanan bir haberle bu konuya dikkat çekiliyor. Netice alınabileceğini umarak, bu haberi duyuruyor ve haberin içinde bağlantıları verilen imza kampanyasına katılmaya davet ediyoruz sizleri. 

Haberi okumak için tıklayın.


Edebiyat Haberleri
26.04.2017

Sen de yorumla...
DİĞER HABERLER