Mucize Ruh Dergisi 7. Sayısında Bir İlki Gerçekleştirdi

Mucize Ruh Dergisi 7. Sayısında Bir İlki Gerçekleştirdi

Mucize Ruh Dergi’si her ayın 15’inde yayın yapan edebiyat, kültür, sanat e-dergisidir. Aylık ve sezonluk olarak okuyucularına blog olarak da kullandıkları internet sitesinde yayın yapmaktadır. Yeni sayısı ile e-dergilerde bir ilke imza atmış olan Mucize Ruh, bu ay 7. sayısını çıkarıyor.

Edebiyat Dergileri - 2019-01-30 11:43:54 Bu içerik 667 kez okundu.

(Basın bülteninden.)

Kâğıt fiyatlarının yükselmesiyle artış gösteren kitap fiyatlarına üzülen okuyucuların bu dergiyi internet üzerinden ücretsiz okuyabilmesini sağlıyor. Ayrıca yazarlık üzerine gelişmek isteyen yazar ve şairlere de sayılarında yer veren Mucize Ruh, yazarlarıyla edebiyat tarihine katkı sağlıyor.

7. Sayısında E-Dergilerde Görülmemiş Bir İlki Gerçekleştiriyor.

15 Aralık 2018’de 6. Sayısını çıkardıktan sonra 15 Ocak 2019 tarihiyle, 2019’un ilk sayısı olan 7. Sayı ile okurlarıyla buluşuyor. Yeni sayının konusu olan Yaşar Kemal ile ilk defa bir e-dergi, e-ek çıkarıyor. Dijital ortamda yayın yapan Mucize Ruh, ilk eklerinde bilgisayar ve telefon için özel olarak hazırlanmış iki duvar kâğıdı ile e-dergi tarihinde bir ilki gerçekleştiriyor.

Yeni Sayının Konusu Yaşar Kemal!

2. sezonunu 15 Ekim 2018’de çıkardıkları sayıyla başlatan Mucize Ruh yeni sezonlarında her ay bir edebi kişiliği konu ediniyor. 5. sayıda konu edindikleri Cahit Zarifoğlu’ndan sonra 6. sayılarında Sevgi Soysal yer aldı. Yeni konseptleri okuyucu tarafından ilgiyle karşılanan Mucize Ruh, yeni sayılarında ve eklerinde Yaşar Kemal’i konu edindi.

https://mucizeruhdergi.blogspot.com

Sen de yorumla...
DİĞER HABERLER