Mucize Ruh Dergisi 9. Sayısında

Mucize Ruh Dergisi 9. Sayısında

Edebiyat Dergileri - 2019-03-20 09:51:26 Bu içerik 420 kez okundu.

Basın Bülteninden:

 

2. sezonu ile edebi kişilikleri her sayısında konu edinen Mucize Ruh’un önceki sayılarında Cahit Zarifoğlu, Sevgi Soysal, Yaşar Kemal, Furuğ Ferruhzad gibi isimler konu edinilmişti. Aylık yayın yapan derginin 9. sayısı Mart ayında çıktı. Mucize Ruh, yeni sayısında Zonguldaklı iki şair; Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu’yu konu edindi.

Genel yayın Yönetmenliğini Emir Yapıcı’nın yaptığı derginin kapak illüstrasyonu, yine Emir Yapıcı tarafından hazırlanıyor. Konu edilen şairler hakkındaki ilk yazı Emir Yapıcı tarafından hazırlanmakta. Ayrıca fotoğraf sorumluluğunu Gözde Kaya’nın yaptığı dergide, Gözde Kaya tarafından çekilmiş resimler iç sayfalarda okurları karşılıyor. Eserler Cenker Türeci çizimleri ile desteklenmekte.

9. sayısı çıkan dergide bu ay, ayrıca Fatih Altınbeyaz, Hande Bayrak, Muhammed Yakupi, Hazal Nurcan Ağırman, Ahmet Güven, Samet Kurt, H. Nur Yiğit, Şehriban Zehir, Feray Altan, Berk Murat, Muhammed Baran Aslan, Sinem Arda, Deniz Özeri, Kıymet Kalfat, Mazlum Tarhan, Güler İnan, Gökyüzü gibi eser sahipleri bulunuyor.

Edebiyat Haberleri

20.03.2019

Sen de yorumla...
DİĞER HABERLER